Obiady dla potrzebujących

Fundacja ponad 21C we współpracy z Verdo Catering kontynuuje wspaniałą akcję, której celem jest wspieranie osób ubogich poprzez darmowe ciepłe posiłki. Wspólnie docieramy do osób potrzebujących i dostarczany im pożywny, smaczny posiłek, aby pomóc przetrwać trudne chwile. Na początku akcja objęła gminę Wawer, ale planowane jest jej stopniowe rozszerzanie, zwłaszcza w okresach świątecznych, takich jak Wielkanoc. Warto pamiętać, że nie każdy może sobie pozwolić na prawdziwe, świąteczne śniadanie i nie każdy ma z kim je spędzić. Dlatego inicjatywa ta jest tak ważna, ponieważ zapewnia osobom potrzebującym poczucie wsparcia i towarzystwa w trudnych momentach.

Dzięki tej akcji wiele osób może otrzymać nie tylko ciepły posiłek, ale także nadzieję i poczucie, że nie są sami. Jest to ogromne wyzwanie, ale dzięki zaangażowaniu wielu ludzi i firm, takich jak Verdo Catering, ta inicjatywa może pomóc wielu potrzebującym.
Świąteczny czas to wyjątkowy moment, który powinien być okazją do dzielenia się z innymi. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy mogą, do wsparcia akcji Fundacji ponad 21C i Verdo Catering, ponieważ każda pomoc się liczy. To dzięki wspólnym wysiłkom możemy pomóc potrzebującym i uczynić świat lepszym miejscem.

2023-04-08